NAŠE SLUŽBY

Pro vaše mazlíčky provádíme tyto profesionální služby

Standardní
služby

Speciální
služby

Wellness
služby

Kosmetika PethEsté

Standardní služby

Stříhání, trimování, koupání
Depilace ušních chloupků Čištění uší
Krácení drápků

Vyprázdnění análních žlázek
Antiparazitární program
Možnost objednání a zakoupení značkových oblečků

Prodej kosmetiky Pet Esthé
Prodej kosmetiky Yuup!

Speciální služby

Renovování barev srsti

Omlazující metoda zvýrazňuje přirozenou barvu vašeho pejska. Udržuje mladistvý vzhled obnovením jeho původní barvy srsti, která vybledla věkem nebo působením slunečního záření. Pečující složky dodávají srsti pružnost a objem, usnadňují rozčesávání a viditelně rozjasňují barvu. Barvení probíhá kvalitními barvami, které jsou šetrné a naprosto bezpečné, vypadají přirozeně a svěže. Pro volbu odstínu je k dispozici vzorník barev. Barvy se vymývají velmi pomalu a vzhledem k menší frekvenci koupání u zvířat dlouho vydrží.

Speciální uhelná koupel Charcoal

Uhlí z bambusu a dalších stromů se v Japonsku používá od pradávna. Uhlí obsažené ve speciálních šamponech pohlcuje pigmenty, zápach a uvolňuje ionty, které mají zklidňující účinky.

Efektivní barvení srsti Multicolor

Vytvořte novou image vašeho pejska speciálními barvami na srst PET Esthé Vivid Color.

Permanentní zářivé barvy s vynikajícím krytím a dlouhotrvajícím efektem můžete kombinovat v sedmi výrazných a třech základních odstínech. Můžete kreativně barvit jen plochy, jako jsou uši, ocas, hlava atd. nebo celou srst obarvit na vámi požadovaný odstín. Barvy jsou ke zvířeti velmi šetrné a nepoškozují srst ani kůži.

Speciální péče o tlapky SPA

Pro tlapky vysušené a poškozené. V zimě jsou tlapky vašeho mazlíčka poškozovány mrazem a solí z chodníků, v létě rozpáleným asfaltem. Mezi polštářky se tvoří zplstnatělé cucky srsti, které obtěžují při chůzi. Po teplé lázni, vystříhání srsti mezi polštářky a masáži zvlhčujícím gelem budou tlapky vašeho pejska znovu měkké, jako štěněcí. V případě zájmu bude masáž zakončena použitím protiskluzového balzámu jako prevence před uklouznutím.

Lakování drápků

Módní hit pro velké fešáky a krasavice! Můžete si vybrat z deseti krásných, výrazných, barevných odstínů laků s leskem. Laky jsou určeny speciálně pro zvířátka, obsahují čistě přírodní rostlinné látky (bezpečné při olíznutí). Navíc chrání drápky vašeho pejska před žloutnutím, lámáním a třepením.

Wellness služby

Aromaterapie s mořskou vodou

Dopřejte vašemu pejskovi profesionální aromaterapeutickou masáž pro krásnou lesklou srst a zdravou pokožku. Masážní gel s obsahem komplexu aminokyselin, hlubinné mořské vody a aromatických olejů má léčivé účinky, doplňuje minerály a vitamíny do kůže a poskytuje srsti hladkost, odolnost, lesk a usnadňuje rozčesávání. Následně je vhodné použít bahenní koupel SPA MUD, která zvýší účinnost a prodlouží efekt aromaterapie. Vyberte si směs vůní a olejů ze šesti druhů: Relaxační, zklidňující, povzbuzující, pečující o pokožku, osvěžující, uvolňující dýchací ústrojí.

Aromakoupel

Teplé relaxační aromatické koupele, s blahodárnými léčivými účinky, mají pozitivní vliv nejen na fyzický, ale i na psychický stav pejska. Přírodní rostlinné ingredience a sůl z mrtvého moře zvlhčují a jemně čistí srst. Všechny koupele obsahují přírodní složky, které odpuzují klíšťata a blechy. Vyberte si ze šesti druhů: heřmánek, růže, levandule, peppermint a rozmarýn, kokos a vanilka, mošus.

Thallasso terapie

Profesionální masáž speciální směsí bahenních přísad a extraktem z mořských řas ozdravuje pokožku a srst. Odvádí toxické látky a současně dodává pokožce i srsti výživu a jemnost. Masáž působí proti stresu, navozuje příjemné pocity relaxace a uvolňuje napjaté svaly. Léčebné minerální bahno je bohaté na přírodní účinné látky a minerály. Touto luxusní masáží zlepšujeme pružnost kůže, obnovujeme její vlhkost a eliminujeme tvorbu šupinek. Bahno působí protizánětlivě a zároveň antibakteriálně, proto se výborně hodí pro psy s atopickým ekzémem a dermatologické pacienty, kteří trpí kožními problémy způsobenými plísněmi nebo kvasinkami.

Bahenní koupel SPA Mud

Následná péče po některé z procedur Aromaterapie nebo Thallasso terapie. SPA MUD produkty zvyšují efektivitu a trvanlivost účinku těchto speciálních procedur. Koupel obsahuje kombinaci bahenních a speciálních čistících přísad.

Regenerační zábaly a masky

Protože srst zvířete je vystavena mnoha vnějším vlivům, je dobré jí dopřát výživnou regenerační proceduru. Regenerační kůry obsahují vzácné oleje, které vyživují a navracejí srsti a kůži elasticitu. Srst je pak lesklá a chráněná před poškozením. Můžete si vybrat podle potřeby: osvěžující, repelentní, intenzivní čistící, pro suchou, matnou srst, pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy.

Kosmetika Pet Esthé

Luxusní japonská kosmetika

Pet Esthé je speciálně vyvinuta pro krásu a duševní harmonii vašich domácích zvířátek. Je složena z vysoce bezpečných přírodních materiálů výhradně rostlinného původu, které jsou již odedávna známy svými vyživujícími a ozdravujícími účinky.

Sůl z mrtvého moře, včelí propolis, botanické zvlhčující ingredience, mořské rostliny a přírodní vyživující faktor přispívají k regeneraci a ozdravení srsti a kůže vašich mazlíčků. Produkty Pet Esthé jsou hypoalergenní, čistě přírodní a zdravotně nezávadné.

O SALONU

Dopřejte svým mazlíčkům příjemné chvilky v salonu Maylla.

Tereza Černá, Jana Žižky 672, Uherské Hradiště
E-mail: info@salonmaylla.cz
Telefon: +420 739 201 255

OTEVŘENO: PO – PÁ dle telefonické domluvy

Tereza Černá

Majitelka

{

Od malička miluji zvířata a proto jsem vystudovala Tauferovu veterinární školu. Můj koníček se stal mým zaměstnáním a tak je mi potěšením pozvat vás
i vaše domácí mazlíčky do salonu Maylla.

U nás se jim dostane té nejlepší péče od standartních až po speciální
a wellness služby
.

Nejlepší péče o naše malé přátele

Adresa

Jana Žižky 672
Uherské Hradiště

Kontakt

+420 739 201 255

Salon Maylla © 2023 Všechna práva vyhrazena. Web 💚 by FOOE s.r.o.